Sedam medalja za Medvedgrad na G1 Montenegro Openu – pet zlata, srebro i bronca!

Sedam medalja za Medvedgrad na G1 Montenegro Openu – pet zlata, srebro i bronca!

Sedam medalja za Medvedgrad na G1 Montenegro Openu – pet zlata, srebro i bronca!

Na međunarodnom G1 Montenegro Openu održanom u Podgorici, natjecatelji Taekwondo kluba Medvedgrad ostvarili su savršen rezultat – svih sedam boraca koji su nastupili osvojilo je medalje! Ukupno su osvojena 5 zlata, 1 srebro i 1 bronca, čime su naši juniori i kadeti potvrdili izvrsnu formu i visoku razinu pripremljenosti.

Zlatne medalje

Lucija Kalić (JF -49) osvojila je zlato s dvije uvjerljive pobjede. Sofija Hinić (JF -46) također je stigla do zlata s tri pobjede bez izgubljene runde i primljenog boda.

Leona Jakara (CF -55) i Korana Pavić (CF -37) upisale su po dvije pobjede i okitile se zlatnim odličjima, dok je Sara Rogin (CF -51) do svog zlata stigla s tri uvjerljive pobjede.

Srebro i bronca

Lana Meštrović (CF -47) osvojila je srebrnu medalju nakon dvije pobjede i tijesnog poraza u finalu. Nikola Hinić (CM -37) ostvario je pobjedu u četvrtfinalu te je, unatoč porazu u polufinalu, osvojio brončanu medalju.

Ukupni rezultat

Odličnim nastupima svih sedam natjecatelja, Medvedgrad je ostvario stopostotan učinak – 7 medalja iz 7 nastupa – te pritom osvojio i nove bodove na ETU ranking ljestvici.

Čestitke cijeloj ekipi i trenerima na sjajnim borbama i fantastičnim rezultatima!